Röportaj


Taylor Swift'in İnternet'ten ve dergilerden bulduğum röportajlarını sizinle paylaşacağım.

Blue Jean dergisinden:

Örnek aldığın isimler varmı?
Bir opera sanatçısı olan anneannem ve country-pop şarkısı Leann Rimes.
Müziğini nasıl tarif edersin?Dürüst.İlişkiler ve aşk hakkında genelde.
Kiminle sevgili olmak isterdin?Gossip girl^ün yılzdızı chace Crawford ile.
Hobilerin nelerdir?
Kendi country aşk şarkılarınımı ayzmak ve söylemek,arkadaşlarıma mektup yazmak ve mutfağa girip yemek yapma becerimi geliştirmek.
Seni country müzik adına kimler etkiledi?
90^ların hemen hemen tüm sanatçıları.Shanie,Faith ve Dixie Chicks gibi.
Bir country sanatçısı ile kayıt yapacak olsaydın bu kim olurdu?Sanırım Kenny Chesney yada Garth Broosks olurdu.
Eğer kadınlardan oluşan bir ekiple turneye çıkacak olsaydın kimler olsun isterdin?Rihanne ve Brandi Carlile ile.
Ne tarz TV programlarını ve filmleri izlemeyi seviyorsun?
"CSI","Las Vegas" ve "Grey's Anatomy"i seviyorum.En sevdiğim film ise "Love Actually".
Evcil hayvanın varmı?
Indi adında bir kedim ve iki doberdanım var.Glamour dergisinden:

Ünlü şarkıcı Taylor Swift, Glamour dergisinin kapağında yer aldı. Şarkılarından, arkadaşlıklarından ve ilişkisinden bahsetti. İşte Glamour'un Taylor Swift ile yaptığı röportajı:
Glamour: Ve ''Sevgili John'', ilişkiniz bitse de, hala fazlasıyla büyük bir olay gibi görünüyor mu? Senin için bir sürpriz miydi?
Taylor Swift: Bence bu şarkı gerçekten tamamen kötü ilişkideki ve başka bir yönde yolunu bulan birçok kızla evin içinde hit oldu. Konserlerimde şarkı söylerken ağlayan kızlara asla dikkat etmedim.
Glamour: Sen onun kim olduğunu asla tanımadın, Ama John Mayer geçenlerde Rolling Stone dergisine kim olduğunu açıkladı.
Taylor Swift: Nasıl da küstah! Şarkılarımın ne hakkında olduğunu asla açıklamam.
Glamour: O hissettiklerini anlattı...
Taylor Swift: Hayır! Bilmek istemiyorum, Bilmek istemiyorum.
Glamour: Bilmiyor musun? (John Mayer, Rolling Stone'a Taylor Swift'in şarkısıyla küçük düşürüldüğünü söylemişti ve bu şarkıyı yayınlamasının gerçekten iğrenç birşey olduğunu demişti.)
Taylor Swift: İyi olmadığını biliyordum, bu yüzden bilmek istemiyorum. Mutlu kalmayı ön plana aldım, ve neyi ele alamayacağımı biliyorum.
Glamour: Duymak seni çok üzecek mi?
Taylor Swift: Bu aşırı bencillik değil ve kötü hiçbirşey duymak istemiyorum. çünkü içinde kendimi korumalıyım. Ama cildimi yoğun olarak geliştirmedim. Bu yüzden sadece hayatı yaşamak gibi birşeyim var, ve tüm dedikoduların biryerlerde olmasına izin vereceğim. Eğer insanların ne düşündüğüyle ilgili çok fazla ilgilenirsen, bu seni tamamen değiştirebilir.
Taylor Swift, yeni sevgilisi Kennedys hakkında da konuştu.
Glamour: Bu günlerde sen ve the Kennedys hakkında birçok şey konuşuluyor. Haberler senin Conor Kennedy ile beraber olduğunu söylüyor.
Taylor Swift: Kendi hayatımla ilgili büyük bir ayrıntı vermeyeceğim. Şarkılarımda yaşadıklarımdan bahsediyorum ve neler yaşayıp nelerden geçirdiğimi müziğimle insanlarla paylaşabileceğimi hissediyorum.
Glamour: Ethel Kennedy, Conor'un büyük annesi, ona sizin gibi bir torune sahip olmanın nasıl bi duygu olduğu sorusuna ''Çok şanslı olmalıyız.'' şeklinde bir cevap verdi.
Taylor Swift: O harika bir kadın. Onu seviyorum.
Glamour: İçli dışlı olduğun birçok kız arkadaşının olduğunu biliyoruz. Onlar senin endişelerinde sana yardımcı olurlar mı?
Taylor Swift: Onlar hayatımda çok önemli. Arkadaşlarına herşeyini anlatmayı ihtiyaç duyan gibi bir kızım. Gerçekten bağlı kız gruplarımı ilerlettim. 2 yakın arkadaşım sıkı arkadaşlar. Diğer yakın arkadaşlarım Ashley, Claire, Diana, Emma ve Selena.
Glamour: Emma Emma Stone, Selena Selena Gomez. Ünlü olan birileriyle de arkadaşlık yapmak güzel mi?
Taylor Swift: Emma'yla 17 yaşındayken tanıştım, ve Selena'yla 18 yaşındayken tanıştım. Bu yüzden onlar benimleyken tecrübeleri vardı, onların magazinde kendi başarıları konusunda da tecrübeleri vardı, sıkı arkadaş olduk.
Glamour: İnsanların senin paranı ve şöhretini kullanmaları konusunda dikkatli misin?
Taylor Swift: Etrafındakilerden kimin iyi olduğunu söyleyebileceğini düşünüyorum, seni güldürenin, eğlendirenin, güvenebileceğin kişilerin kim olduğunu söyleyebilirsin. Ve bazen, birkaç dakikada kızacaksın, fakat birkaç dakikada sinirlenip kızmayı, perdeli bir evde yalnız başıma oturmayı tercih ederim. Bu yüzden Tanrı senin zaman geçirdiğin bu kişinin, senin ünlü olduğunun gerçeği ihtimalini doğrulamasını yasakladı . Bu durumda en kötü senaryo bu mu? Biliyorsun ki böyle kötü görünmez.CoverGirl:

CoverGirl:Tarzınız yıllara göre çok gelişti. Şuanki tarzınızı üç kelime ile nasıl tanımlarsınız?
Taylor Swift:Yeni stilleri eğlenceli buluyorum çünkü bu içinden gelerek doğal olarak gerçekleştiğini düşünüyorum.Üç Kelime ... ;Klasik kadınsı ve retro*

CoverGirl:Geçtiğimiz yıl sizin üzerinizde off-duty tarzının büyük etkileri olmuştu..
Taylor Swift:Ben 50'lerde ve 60'larda Ethel ve Jacki Kennedy'nin fotoğraflarına bakmaya bayılıyorum.Zerafet hakkında bana birçok şey öğrettiler.Onlardan esinlenerek inci küpe ya da başörtüsü takmayı hiç düşünmemiştim.

CoverGirl:Stil devriminden bahsetmişken,gerçekten son birkaç yıl içinde sofistike bir tarz anlayışlı bir kadın ortaya çıktı. Bunun başlangıçını Vogue kapağı olmalı.Nasıl, resimler hakkında ne hissettiniz?
Taylor Swift:Kendimi ilk defa Vogue kapağında görünce asla unutmayacağım anlardan biriydi.Böyle inanılmaz bir projenin içinde yer olmak gerçekten rüye gibiydi.Ben grubumum ile çalışmayı onlara poz vermeyi çok sevdim.Yani onlarla çalışmak benim için büyük patlama oldu ve Vogue Kapağı için çok heyecanlandım.Şimdiye kadar saçımda yaptığım favori değişikliklerden biri oldu.Her zaman Vogue'a güveniyorum.

CoverGirl:Eğer kıvırcık ve düz saç arasında seçim yaparken nasıl bir süreç geçti.Bu her iki yönden de çok çarpıcı!
Taylor Swift:Gün içinde ne yaptığıma dayalı bir karar verdim.Son zamanlarda,doğal  kıvrımlar yapıyorum.Benim şuan için kolay saç modelim saç bandı veya eşarp çeşitli ay kuyruğu modeli.

CoverGirl:CoverGirl kampanyasında çalışmak ile ilgili , burada aldığın çeşitli favori bakış açın ne oldu?
Taylor Swift:Ben değişimi gerçekten çok seviyorum.Saçımda , makyajımda ben nasıl görüneceğmi belirlemek konusunda çok gğzel oynamalar yaptık. Doğal görüntüsünü sevdim.

CoverGirl:Favori kullandığım dediğin havalı göz makyajın nedir?
Taylor Swift:Kırmızı dudaklar ve kedi göz makyajını seviyorum...

CoverGirl:Denedim dediğin çılgın güzellik püf noktası nedir?
Taylor Swift:Hiç olmadı diyemem.Bir keresinde bir uçak banyosunda eyeliner olarak Sharpie (bir tür keçeli kalem gibi bişey) kullanmıştım çünkü yanımda yoktu.Ama kullanmalarını tavsiye etmiyorum.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen blogumuza giren herkes saygılı olsun.